Tagasiside

Yakir  / Plastiline kirurgia

Tegin juuste siirdamise operatsioon 11 kuud tagasi ja tulemused on hämmastavad. Dr Sertšenkov on väga professionaalne ja osav! Samuti oli patsienditugi alati olemas kui tekkis mõni küsimus või soovisin järelhoolduse kohta lisainformatsiooni. Sain suurepärase kogemuse osaliseks ning nüüd on mul taas ilus juuksepiir.

 

Anneli  / Plastiline kirurgia

Olen väga rahul ülalaugude operatsiooni esteetilise tulemustega. Silmad näevad välja nooremad ja erksamad, kuna operatsioon eemaldas nahalõtvuse. Pärast silmalaugude operatsiooni on mu enesekindlus paranenud ning olen rahul, kuidas end peeglist näen. Et saavutada parimad võimalikud tulemused on oluline valida kogenud ja usaldusväärne kirurg. Aitäh Dr. Tiia Tammele.

 

Kaja  / Plastiline kirurgia

Olen nii rõõmus ja õnnelik, et rasvaimu operatsiooni ette võtsin. Kaalusin operatsiooni pikalt ja käisin mitmes erinevas kliinikus konsultatsioonis ning otsustasin Nordic Medical Centeri ja Dr. Jaan Troosti kasuks. Operatsioonist on möödas ainult 3 kuud ja ma olen tulemustega väga rahul. Personal oli väga abivalmis ja sõbralik. Ei läheks kusagile mujale kliinikusse.

 

Susanna  / Plastiline kirurgia

Läbisin kõhuplastika koos külgede rasvaimuga 6 kuud tagasi ja tulemused on suurepärased! Kui kaalute mis tahes väiksemat või suuremat operatsiooni, soovitan siiralt Nordic Medical Centerit. Väga sõbralikud, teadlikud ja kvalifitseeritud arstid ja personal.

 

Hanna  / Plastiline kirurgia

Kindlasti soovitan Dr. Tiia Tammet. Ta on parim näokirurg keda ma tean. Personaliga ja patsiendi koordinaatoriga oli ka väga lihtne suhelda. Tänu näo- ja kaela pinguldusele kadusid aastad mu näolt. Olen saadud tulemusega väga rahul!

 

Kristiina  / Plastiline kirurgia

Olen uskumatult õnnelik, et võtsin julguse kokku ja läksin operatsioonile! Rindade tõstmise ja suurendamise operatsioonist on möödas 8 kuud ja ma olen tulemusega väga rahul. Paranesin kiiresti ning armid on vaevu märgatavad. Võin julgelt Nordic Medical Centerit soovitada. Kõrgelt kvalifitseeritud kirurgid ja hooliv personal!

 

Anna  / Plastiline kirurgia

Olen väga rahul oma uute rindadega! 5 nädalat pärast operatsiooni olen nagu uus naine! Suur tänu minu arstile, Dr. Jaan Troostile! Suurepärane töö!

 

Agnes  / Plastiline kirurgia

Läbisin rindade suurendamise operatsiooni. Valu oli minimaalne ja armid on nüüdseks vaevumärgatavad. Olen tulemusega väga rahul ja õnnelik! See on olnud igati positiivne kogemus. Ma soovitan Nordic Medical Centerit kõigile, kes soovivad oma rindu suurendada. Sõnad ei suuda väljendada rahulolu!

Liis  / Plastiline kirurgia

Personal ja arstid on väga sõbralikud. Ühtegi halba sõna öelda ei saa. Eriti tahaksin kiita Marion Antonit, kes oli väga palju toeks ja vastas igale küsimustele, kui neid tekkis.

 

Kaisa  / Plastiline kirurgia

Minu jaoks oli rindade suurendamine elus üldse esimene operatsioon ja ma ei saaks olla rohkem kui rahul kõigega, alates konsultatsioonist, kuni lõpptulemuseni välja. Kõik käis kiirelt ja professionaalselt, töötajaid olid väga sõbralikud, abivalmis ja alati olemas kui midagi soovisin – ka peale operatsiooni oma palatisse minnes kuuma kohvi soovides, oli see mõne minutiga mulle toodud, mis oli parim asi peale operatsiooni.. 🙂 Ärkamine ja operatsioonist taastumine olid väga kiired ja lihtsad. Oma tulemusega olen 100% rahul, pole vist ühtegi inimest, kes ei kiidaks mu tulemust ja ei küsiks kirurgi nime (Dr. Jaan Troost). Ma soovisin loomulikku tulemust ja täpselt selle ma ka sain.

 

Linda  / Plastiline kirurgia

Nordic Medical Center on kliinik, mida julgen kõigile soovitada, kellel on mõttes mõni iluoperatsioon. Patsiendina hindan kõrgelt kliiniku poolset põhjalikku ning professionaalset lähenemist minu soovidele ning nende täitmisse. Juba esimesel konsultatsioonil tekkis usaldusväärne kontakt, mis saatis mind nii operatsiooni päeval kui ka paranemise faasis. Personal on äärmiselt professionaalne ning väga südamlik.

 

Kairi  / Ilusüstid

Pärast plasmalifti protseduuri on mu näonahk nii särav ja ühtlane! Personal on väga meeldiv ja nii sõbralik. Soovitan NMC-d kosmetoloogilisteks ja plastilisteks protseduurideks!