Meist

Kes me oleme?

Nordic Medical Center pakub koostöös oma partneritega patsientidele väga mitmekülgseid ja kõrge kvaliteediga meditsiinilisi teenuseid. Erinevate protseduuridega tahame aidata tõsta Teie elukvaliteeti ja enesehinnangut. Korraldame konsultatsioone ja suudame Teile pakkuda parimaid oma ala spetsialiste, privaatsust ja väga individuaalset lähenemist, et tagada Teie soovitud eesmärgid. Meie jaoks on oluline, et Te tunneksite end meie juures mugavalt, hoitud ja hinnatuna. Operatsioonid ja konsultatsioonid toimuvad Erahaiglas Fertilitas.

Meie kliinikud

Teeme koostööd mitmete tippkliinikutega, kus toimuvad meie operatsioonid ja protseduurid. Koostöös partneritega suudame Teile pakkuda kõrgetasemelisi iluteenuseid ja uuenduslikke esteetilisi lahendusi.

Fertilitas.
Aastal 1993 avatud Fertilitas jätkab oma tegevust Eesti juhtivamate erahaiglate hulgas. Nüüdisaegse ravi- ja diagnostika osutamiseks on Fertilitasel polikliiniline ja samuti haiglaravi osa. Haiglas on nelja operatsioonitoa ja tipptehnikaga varustatud operatsiooniplokk, kus tegutseb väga asjatundlikest spetsialistidest koosnev personal. Lisaks kõigele sellele on võimalik koostöö lepingupartneritega, et patsientidele oleks alati tagatud võimalus teha kõikvõimalikke laboratoorseid ja meditsiinilisi uuringuid.
Loe rohkem siit.

Esteetiline näokirurgia Dr. Tiia Tamme.
Dr. Tiia Tamme on näo- ja lõualuukirurg, kes töötab oma kliinikus Kadriorus. Näopiirkonna spetsialistina on tal üle 20 aasta kogemusi. Iga nägu on unikaalne ning vajab oskust kombineerida erinevaid ilukirurgia tehnikaid ja esteetilise meditsiini protseduure. Oma erialal edukas olemine nõuab pidevat suhtlemist kolleegidega, et jagada ja täiendada teadmisi. Seepärast kuulub dr. Tiia Tamme ka mitmesse erialaorganisatsiooni.
Loe rohkem siit.

IMED Aesthetic Group.
IMED esteetilise ilu keskus tegutseb aastast 1991. Rikkalik kogemustepagas ja laialdased teadmised esteetilise ilu valdkonnas aitavad Maire Ojaperve juhitud keskusel pakkuda klientidele usaldusväärseid teenuseid ja raviprotseduure.
Loe rohkem siit.

 

Miks valida Nordic Medical Center teenused?

Meie arstide teenuste kvaliteedi ja hinna suhe on väga konkurentsivõimeline ning tänu sellele oleme hinnatud ka väljaspool Eestit. Pakume Teile erinevate meditsiiniliste protseduuride täisteenuseid, et saaksite kõik vajamineva ühest kohast.

Meie eesmärgiks on rahuldada ka kõige nõudlikuma kliendi vajadused ning me omame kindlad koostööpartnerid, et pakkuda lisaks põhiteenustele ka erinevaid lisateenuseid. Meie meeskonda kuuluvad kogenud ja professionaalsed spetsialistid, kes kasutavad innovaatilisi tehnoloogiaid ja kaasaegseid seadmeid. Osaleme aktiivselt rahvusvahelistel messidel ja seminaridel, et olla kursis kõige uuemate trendide ja tehnoloogiatega.

KÕRGELT KVALIFITSEERITUD JA KOGENUD KIRURGID

Nordic Medical Center on tuntud oma kvaliteetse meditsiiniteenuse poolest. Meil on kogenud ja kõrgelt kvalifitseeritud arstid, õed ja meditsiinipersonal, kes pakuvad tipptasemel ravi ja hooldust. Oluline on teada, et olete heades kätes.

LAIAULATUSLIK TEENUSTE VALIK JA MAAILMATASEMEL RAVITEENUSED

Meie veebileht saate teavet meie poolt pakutavate teenuste kohta. Pakume laia valikut meditsiiniteenuseid, et saaksite leida just Teile vajaliku abi erinevate terviseprobleemide korral. Aitame Teil teha teadlikke otsuseid ning keskendume naturaalse ilu saavutamisele.

KAASAEGNE TEHNOLOOGIA

Kasutame kaasaegseid meditsiinilisi seadmeid ja tehnoloogiaid, mis võimaldavad täpseid diagnoose ja efektiivset ravi.

PATSIENDIKESKSUS JA INDIVIDUAALNE LÄHENEMINE

Väärtustame patsiendikesksust ja pakume individuaalset raviplaani, mis vastab just Teie konkreetsetele vajadustele ja eelistustele. Meie eesmärk on patsientidega elukestva suhte loomine hetkest, mil astute meie uksest sisse, kuni järelteeninduse ja toe pakkumiseni. Kvalifitseeritud personal on Teile abiks, et tunneksite end meie juures hoitud ja turvaliselt. 

TAGATUD KVALITEET

Meie teenuste kvaliteet vastab kindlatele standarditele ja nõuetele, eesmärgiga tagada patsientide rahulolu ning aidata luua usaldust ja lojaalsust. 

PATSIENTIDE HINNANGUD JA TAGASISIDE

Enne otsuse tegemist võite tutvuda meie  patsientide tagasiside ja hinnangutega, et saada aimu sellest, millist kogemust teised inimesed on meie poolt pakutavate teenuste kasutamisel saanud.

Meeskond

Dr. Jaan Troost

Üldkirurg, Tegevusluba L02008

Dr. Tiia Tamme

Näo- ja lõualuu esteetiline (kosmeetiline) kirurgia, Tegevusluba L05596

Dr. Oleg Sertšenkov

Anestesioloog, juuste siirdamise eriarst, Tegevusluba L02785

Maire Ojaperv

Kosmeetik ja esteetilise meditsiini õde, Registreeritud õde N13917

Marion Anton

Koordineerimise juht ja õde, Registreeritud õde N15080

Koostööpartnerid