Coolifting ja Coolcell

Lihtne, efektiivne, nõeltevaba ja kiire hooldus. See on võimalus kõigest 5 minutiga kogeda tuleviku võitlust vananemise vastu. Kõrge kontsentratsiooniga vananemisvastased toimeained sümbioosis naha ettevalmistamisega CO2 poolt, annab võimaluse tungida läbi naha nagu seda pole varem tehtud.

CO2 kõrge surveline vool ning atomiseeritud aktiivosad põhjustavad:

Paradoksaalset veresoonte motoorsust:

Veresoonte ahenemised, millele järgnevad veresoonte laienemised vere mikroringluses. Tundes tugevat külma stiimulit, kitsenevad ja laienevad veresooned vaheldumisi, et sellele vastu panna.

Krüoforees ja barofürees:

Cooliftingi aktiivosa mitmekordistumine külma ja surve tõttu. Külma ja kõrge surve kombinatsioon epidermisele aitab penetreerida Cooliftingi aktiivosakesi ja kõrgendab selle mõju märkimisväärselt.

Krüokarboksüteraapia:

Kõrge survega CO2 vool aktiveerib vere mikroringlust, ärgitab kollageeni ja elastiini moodustamist ja suurendab kudede hapnikuga rikastamist. Intensiivne niisutus – kollageeni tootmise stimuleerimine – dermise uuenemine, mis paranda b naha tekstuuri ja kvaliteeti.

Termaalne šokk:

Sügavamate olevate kudede stimuleerimine. Need koed on normaalselt umbes 36 kraadi juures. Äkilise temperatuuri languse juures põhjustab see sügavat ja kohest koe reaktsiooni

Protseduur:

Coolifting on loodud kiiresti ja lihtsasti ravima kogu näo piirkonda. Saavutamaks parim lifting tulemus, mis silub ja puhastab nahka, tuleb järgida erilise tähelepanuga kõige tundlikemaid kohti, kuhu tekivad kortsud näo ilmete tegemisel ja gravitatsiooni mõjul: silma ümbrused, otsaesine, kulmud, põsed ja huulte piirkond.

Coolifting 1 ampull al. 65 €
CoolClear 1 ampull al. 65 €
Coolshine 1 ampull al. 65 €
CoolCell 2 ampulli koos koduse hooldustootega al. 105 €

Lisateenused Coolifting hooldusele:

Massaaž nägu, kael ja dekoltee al. 25 €
Näomask al. 15 €