BEYOND hammaste valgendamine

Beyond WhiteSpa kasutab kõige turvalisemat ja mugavamat valgendamise tehnoloogiat, et tuua tulemusrikas ja professionaalne hammaste valgendus klientideni parimates esteetilise iluga tegelevates salongides üle maailma. 

Beyond WhiteSpa kasutab kõige turvalisemat ja mugavamat valgendamise tehnoloogiat, et tuua tulemusrikas ja professionaalne hammaste valgendus klientideni parimates esteetilise iluga tegelevates salongides üle maailma. Te näete, kuidas Teie hambad muutuvad särav-valgeks kõigest 1 tunniga.

20 min al. 60 €

 

Korduma kippuvad küsimused

Beyond WhiteSpa annab head tulemused kõigile, kes soovivad valgendada oma hambaid. See sobib inimestele kelle hambad on rikutud suitsetamise tagajärjel või määrdunud kohvist või teest. Samuti valgendatakse hambaid mis on määrdunud tetratsükliiniga, muutunud plekiliseks floriididega või pärilik värvierinevus. Protseduuri ei soovitata rasedatele naistele ja alla 16-aastastele klientidele.

Jah, teaduslikud uuringud on näidanud, et valgendava geeli koostis on efektiivne ja ohutu hammaste valgendamiseks. Neid koostis osi on kasutatud juba aastaid . See ei muuda ega kahjusta hamba struktuuri, lihtsalt teeb nad valgemaks ja säravamaks.
 
K: Kui kaua kestab protseduur?
V: Kõigest ühe tunniga kaovad võluväel aastatega tekkinud värvimutused. See ei võta kauem aega kui juuksuri juures käimine või nöohooldus – nii lihtne see ongi.

See sõltub inimesest ja tema toitumisharjumustest, kuid tavaliselt peaks tulemus säilima 2 aastat. Vahepealseid protseduure võiksid võtta kliendid, kes sageli joovad kohvi või tarbivad teisi määrivaid toite ja jooke ning suitsetajad.

Testid näitavad, et pärast protseduuri hamba toon võib muutuda 5 kuni 14 tooni võrra. Tulemused sõltuvad algsest hammaste toonist, kuid lõpp tulemuseks on särav-valged hambad.

Enamus kliente ei tunne valu ega tundlikust pärast protseduuri. Väga väike protsent klientidest võib tunda vähest hammaste tundlikust mõned tunnid pärast protseduuri, eriti tarbides väga külmi või kuumi toite ja jooke. Vältige külmi ja kuumi jooke järgnevad 24 tundi kui esineb hammaste tundlikust.

Valgendamise protseduur üldiselt ei valgenda kroone ega plomme.

Beyond WhiteSpa ei ole võreldav teiste valgendavate meetoditega. Meie tehnoloogia valgendab hambad koheselt ega oma kõrvalmõjusid. Tulemused on palju paremad kui käsimüügis olevad kodus valgendamise tooted.

Beyond WhiteSpa on sama tehnoloogia, mida kasutavad hambaarstid ning tulemused on võrreldavad. WhiteSpa valgendav geel on mõeldud ohutuks kasutamiseks esteetilise iluga tegelevatele professionaalidele.